Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Ameliyatsız Yüz Germe Hakkında Detaylar

Ameliyatsız Yüz Germe Hakkında Detaylar Ameliyata gerek kalmadan yüzün üç boyutlu konturunu geri getirerek yüz görünümü geliştirmenin bir aracı olarak kullanılan cerrahi olmayan uygulamalar hızla popülerlik kazanmaktadır.Yanaklar, nazolabial çizgiler ve marionet (dudak kenarı) çizgileri bir kaldırma etkisi üretmek üzere tedavi edilebilir. Ameliyatsız yüz germe olarak bilinen bu işlem ile herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmaksızın yüz gençleşmektedir. Yaşlanma, hayatın kaçınılmaz bir parçasıdır. 40'lı ve 50'li yaşlarınıza girerken, cildiniz sarkmaya başlar ve elastikiyetini kaybeder. Bu sarkma ciltte kırışıklıkların gelişimine neden olur. Ameliyatsız yüz germe tedavisi seçeneği bu noktada yaşlanma belirtilerini tersine çevirmek ve daha genç bir görünüm kazanmak için devreye girmektedir. Geleneksel yüz germe ameliyatının aksine ameliyatsız yüz germe işleminde birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler herhangi cerrahi bir işleme gerek olmadan çeşitli yollarla yüz germe işlemini gerçekleştirmektedir. Kırışıklıklar ve yüz hacmi kaybı yaşlanmanın doğal bir parçası olabilir, ancak kalıcı olmaları gerekmez. Cerrahi olmayan yüz germe seçenekleri şu şekildedir; Yağ verici bir bölgeden yüzünüze yağ aktararak hacimi iyileştirmek için yağ transferi işlemi Kırışıklıkları ve kıvrımları azaltırken yüzü nazikçe kaldırıp konturlandırmak için dermal dolgular ile kullanılan sıvı yüz germe Dermal dolgular ve diğer enjektabl türler gibi hacimlendirici tedaviler Yüz kaslarınızın düzenli kasılmalarından kaynaklanan ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için botoks Fazla yağları gidermek ve yüzdeki, boyundaki gevşek, sarkmış cildi sıkılaştırmak için SmartLipo Çene, boyun ve kaş bölgelerini kaldırmak için Ultrapy

Ameliyatsız Yüz Germe Hakkında Detaylar

Ameliyata gerek kalmadan yüzün üç boyutlu konturunu geri getirerek yüz görünümü geliştirmenin bir aracı olarak kullanılan cerrahi olmayan uygulamalar hızla popülerlik kazanmaktadır.Yanaklar, nazolabial çizgiler ve marionet (dudak kenarı) çizgileri bir kaldırma etkisi üretmek üzere tedavi edilebilir. Ameliyatsız yüz germe olarak bilinen bu işlem ile herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmaksızın yüz gençleşmektedir.

Yaşlanma, hayatın kaçınılmaz bir parçasıdır. 40’lı ve 50’li yaşlarınıza girerken, cildiniz sarkmaya başlar ve elastikiyetini kaybeder. Bu sarkma ciltte kırışıklıkların gelişimine neden olur. Ameliyatsız yüz germe tedavisi seçeneği bu noktada yaşlanma belirtilerini tersine çevirmek ve daha genç bir görünüm kazanmak için devreye girmektedir.

Geleneksel yüz germe ameliyatının aksine ameliyatsız yüz germe işleminde birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler herhangi cerrahi bir işleme gerek olmadan çeşitli yollarla yüz germe işlemini gerçekleştirmektedir. Kırışıklıklar ve yüz hacmi kaybı yaşlanmanın doğal bir parçası olabilir, ancak kalıcı olmaları gerekmez.

Cerrahi olmayan yüz germe seçenekleri şu şekildedir;

Yağ verici bir bölgeden yüzünüze yağ aktararak hacimi iyileştirmek için yağ transferi işlemi

Kırışıklıkları ve kıvrımları azaltırken yüzü nazikçe kaldırıp konturlandırmak için dermal dolgular ile kullanılan sıvı yüz germe

Dermal dolgular ve diğer enjektabl türler gibi hacimlendirici tedaviler

Yüz kaslarınızın düzenli kasılmalarından kaynaklanan ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için botoks

Fazla yağları gidermek ve yüzdeki, boyundaki gevşek, sarkmış cildi sıkılaştırmak için SmartLipo

Çene, boyun ve kaş bölgelerini kaldırmak için Ultrapy