Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Baby Face Beauty

Hemen İletişime Geçin!

Baby Face Beauty

Hemen hemen herkes porselen ve bebek gibi bir cilde sahip olmak ister. Cildimiz bizim aynamızdır. Baby Face Beauty lazer destekli bir cilt bakımı uygulaması olmakla birlikte cildin ihtiyaç duyduğu kozmetik ürünlerin cildin her katmanına ulaşmasını sağlayan son tekneoloji bir lazerdir.

Baby Face Beauty  Hangi Ciltlere Uygulanır?

Lazer tedavilerinin iyileşme sürecini yaşamak istemeyen kişiler, cilt bakımlarında istediği etikiyi alamayan kişiler, cildinin daha parlak ve sıkı olmasını isteyen kişiler, cildinin uzun vadeli olarak dış etkenlere karşı dayanıklı olmasını isteyen kişiler bu uygulamayı rahatlıkla yaptırabilir. Baby Face Beauty serumları CDS sistemine uygun özel olarak üretilmektedir. Ürünlerin sağlıklı olması için az sayıda içerikle kullanıma sunulmaktadır.

Baby Face Beauty Uygulaması Nasıl Yapılır?

Baby Face Beauty  uygulaması öncelikle kişilerin cilt ihtiyacına uygun olarak  anestezisiz lazer enerjisi ile mirko atımlarla alt tabakalara geçişlerini sağlayan serumlarla istenilen bölgelere uygulanabilir. Uygulama cilt ihtiyaçlarına göre 4 seans önerilmektedir.  Easy ve advance modları olarak farklı cilt tiplerine uygun çözümler sunabilen alternatifli cilt bakımı uygulamasıdır. Baby Face Beauty  easy mod olarak 35 yaş üzerindeki kişilerde cilt bakımını düzenli yaptıran ancak istediği sonucu elde edemeyenler için önerdiğimiz bir uygulamadır. Uygulama sırasında kısa süreli çok az kızarıklıklar oluşur ancak oluşan bu durum sosyal hayatınızı etkilemez.

Neden Baby Face Beauty?

Uygulama süresi 10 – 15 Dakika olması ve kolay olması

Acısız, ağrısız bir uygulama olması ve anestezisiz yapılması

Baby Face Beauty Sonuçları

Uygulama sonuçları kısa sürede etkisini gösterir. Cildi onarır ve yeniler uygulamaya devam ettikçe etkinin de arttığını fark edeceksiniz. Yoğun çalışma temposuna ara vermemek, iyi görünmek isteyip iyileşme dönemi yaşamamak isteyen kısa sürede sonuç almak isteyen kişiler için bir alternatif olarak estetik, güzellik sektöründe yerini aldı!