Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Buz Lazer

Hemen İletişime Geçin!

Buz Devri Geri Döndü Lazer Epilasyonda Buz Devri Yakalayın.

Acısız , sızısız , rahat buz lazer devri…

Tüylerden Kurtulmak için Lazer Epilasyonda hayatı kolaylaştıran bir devir, günümüzde bir çok insan tarafından büyük bir sorun haline getirilen “kıllar ,tüyler” için şimdi yeni bir devir.Soprano İce ile Lazer  Epilayson da Buz Devri Başladı.

Neden mi Buz Lazer ?

Başı buz olan başlığı ile  BuzLazer™ özellikle acı eşiği düşük insanlarda tavsiye ettiğimiz bir yöntemdir. Bunun yanı sıra uygulanabilmesi için herhangi bir cilt türüne sahip olmanız gerekmez her tip, cilt de uygulanabilir. Özellikle Koyu renkli cilt türüne sahip olanlar BuzLazer™ ile tüylere acısız, ağrısız veda edebilirler. Soprano Ice Lazer sayesinde artık Yaz aylarında epilasyon yaptırılmaz kuralıda tarih oluyor. Artık bronz ve koyu renkli ciltlere rahatlıkla BuzLazer™ uygulaması yapılabiliyor. Bunun yanı sıra ergonomik başlığı sayesinde erkeklerin rahatsız olduğu kaş üstü, kulak içi kıllarında alınmasında uygun şekilde kullanılabilir.

Buz Lazer™ Nasıl Çalışır?

BuzLazer™ in başlığı sayesinde vücudunuzdan arındırılmasını istediğiniz tüylerden acısız bir şekilde kurtulmanız mümkün uygulama başlığı sayesinde dokunduğu yeri soğutarak hissiyatınız azaltmaya yardımcı olur.

Soprano Ice 810 dalga boyunda diode teknolojili bir lazer teknolojisi ile çalışır. Daha öncede ütüleme lazer epilasyon teknolojisi ile tüylerden kurtulmayı acısız hale getiren Alma Lasers firması bu seferde BuzLazer™ teknolojisi ile epilasyonu acısız hale getiriyor.

BuzLazer™ teknolojisi şimdi epilasyonu farklı bir boyuta taşıdığını söylesek yalan olmaz. Soprana ICE Lazer cihazlarında önceden ütüleme prensibiyle çalışan başlık uçları farklı cihazlardan çok daha büyük ve çok daha geniş işte tam olarak bu yüzden seans süreleri de daha kısa, İşte Bu yüzden Soprana Ice ile yapılan uygulamada epilasyondan sonra kontrol seansına gerek duyulmaz

Sadece 35 dakika da ağrısız, sızısız tüm vücutta epilasyon üstelik sorunsuz, sıkıntısız, keyifle..

Seans Sayısı

Araştırmalarda görülüyor ki altı hafta aralıklarla yapılan altı seansta azami sonuçlar alınmakta…