Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Çene Dolgusu

Çene Dolgusu

Çene Dolgusu İle Giderilen Problemler

Çene yüz oranlarında önemli yeri olan bir bölgedir. Var olan  çene problemlerinin düzeltilmesiyle yüzde ideal oranlara yaklaşmayı amaçlarız.  Yeni nesil hyaluronik asit dolgu uygulaması ile çene bölgesini kolaylıkla  şekillendirebilmekteyiz.

Çene dolgu uygulaması ile; çenesi küçük olan kişilerde çene bölgesi dolguyla genişletilebilir/uzatılabilir, çene ucu dolgusu ile birlikte yapılan  çene köşesi dolgusu ile çene bölgesi sarkmalarında ciddi oranda toparlanma sağlanır, çenesi geride olan bireylerde dolgu ile  çene yapısı öne doğru projekte edilebilir, yaşla birlikte zayıflayan kemik yapısı dolguyla desteklenip kaybedilen hacim yerine konabilir.

Nasıl Uygulanır ? Ne Beklenmelidir ?

Dolgu ile yapılan çene estetiği, kolay uygulanan ve oldukça başarılı sonuç veren bir işlemdir. İşlemden 30 dk önce lokal anestezik etkili krem uygulanabilir.  Çok ince iğnelerle veya künt uçlu kanul yardımıyla  çenenin gerekli yerlerinden giriş yapılarak dolgu maddesi içeriye enjekte edilir. İşlem hafif ve acısızdır, ortalama 15 dakika kadar sürer. İşlemin hemen akabinde gözle görülür fark meydana gelir.Ödem geriledikten  sonra  çok daha doğal bir görünüme elde edilir. Kalıcılığı ise 1 yıl kadar devam eder.