Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir ?

Göz altı problemleri genç yaşlarda bile yorgun ve   olduğundan çok daha olgun görünüme neden olabilmektedir. Gözaltı ışık dolgusu uygulamasıyla, gözaltı ile yanak arasındaki oluklar(göz yaşığı oluğu), gözaltındaki çöküklük ve torbalanmaları başarıyla tedavi edilebilirken göz altı morluklarında da belirgin bir azalma sağlayabilmekteyiz. Göz altı morluklarında tercih ettiğimiz  farklı tedavi alternatifleri de  bulunmakla beraber, ışık dolgusu ilede bu tedavileri kombine ederek çok daha etili sonuçlar almaktayız.

Gözaltı ışık dolgusu uygulamasıyla  ile iki basamaklı bir  işlemle gözaltı bölgesiniyeniliyoruz. Dolgu ilk olarak hyaluronik asit ile boşlukları doldurarak ve deri altı destek tabakayı güçlendirerek  morluklar ve torbaları kamufle ediyor, daha sonra polivitamin ve aminoasit içeriği  ile  deride hücre boyutunda uzun vadeli yenilenmeler oluşturuyor.

Göz Altı ışık Dolgusu Nasıl Ve Kimlere Uygulanır ?

Göz altı hassas bir alan olduğundan u dolgunun uygulanması diğer dolgu uygulamalarına göre özellik gösterir. Gözaltı ışık dolgusu  deri altına değil kemik üzerine uygulanmaktadır. Dolgu içeriğinde eş zamanlı bulunan bulunan lokal anestezik madde nedeniyle ağrı oluşturmaz. Sivri uçlu iğneler yerine künt uçlu kanül aracılığı ile uyguladığımızdan  morarma ve  ödem riski minimaldir. Doldurma efekti işlemin hemen sonrasında da fark edilmekle beraber planladığımız etki 14 günde oluşur. Gözaltında morarma, koyu renk halkalanma, torbalanma çöküklük olan kişilere başarıyla uygulamaktayız. Göz çevresi, torbalar ve göz kapağı bölgeleri  mimiklerden çok aktif etkilenmeyen göreceli olarak az hareketli  bir bölge olduğu için  dolgu yaklaşık olarak bir  yıl etkinliğini sürdürebilmektedir.