Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Göz Çevresi Lazer Uygulaması

Goz-Cevresi-Lazer-Uygulamasi

Hemen İletişime Geçin!

Neden Göz Altı Lazer Uygulaması

Göz altındaki ve göz çevresindeki deri problemlerinin tedavi alternatiflerinden önemli tanesi de lazer uygulamalarıdır. Kliniğimizde ‘göz altı ve çevresi uygulamaları için FDA onaylı’olan tek cihaz olma özelliğine sahip EMERGE lazer kullanmaktayız. Bu  lazer ile gözaltında morluk, torbalanma, çöküklük, deride elastikiyet kaybı, çizgilenme ve göz kenarındaki derideki  kırışıklık ve deri incelmesi gibi problemleri tedavi edebilmekteyiz.

Göz altı morluğu tedavisinde kullandığımız lazer fraksiyonel lazer adını verdiğimiz  ve ışığı deriye hüzmeler halinde ileten bir lazer türüdür. Fraksiyonel lazer tedavisi ile deri altı destek tabakası güçlendirilip, deri kalınlaştırılırken morluk görünümünde ciddi bir renk açılması gözlenir.

Göz Çevresi Lazer Uygulaması Nasıl Etki Eder

Bu lazer lazer uygulaması deri kalitesini önemli ölçüde arttırarak  göz çevresi ve altındaki kırışıklık, çöküklük, elastikiyet kaybı sorunlarına da çözüm olmaktadır. Göz çevresi fraksiyonel lazer tedavisi sırasında kişi sadece  hafif yanma hissetmektedir. Tedavi sonrası dönemde sadece minimal bir kızarıklık oluşmakta bu da yanlızca birkaç gün sürmektedir.  Seans aralıklarını problemin şiddetine göre 1 yada 2hafta , seans sayılarını da 3-6  kez aralığında belirlemekteyiz.Fraksiyonel lazer sonrası oluşan iyileşme seansların sonunda istediğimiz düzeye gelmekte ve  kalıcı olmaktadır. Lazer  tedavisine ek olarak göz altı peelingi, mezoterapisi, ev devam kremleri önerebilmekteyiz. Göz çevresi sorunlarında kombinasyon tedavilerinden çok  daha başarılı  sonuçlar elde etmekteyiz.