Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Hydrafacial – Amerikan Cilt Bakımı

hydrafacial-amerikan

HYDRAFACIAL – AMERİKAN CİLT BAKIMI

Güzel bir cilt için en önemlisi cilt sağlıdır. Sağlıklı bir cilt daha bakımlı görünmemiz sağlar. Günümüz koşullarında şehir hayatı birçok toksine maruz kalmamıza neden olur. Ozon tabakasının gittikçe incelmesine bağlı yeryüzüne daha fazla UV ışını ulaşmakta ve cilt üzerinde daha fazla güneş hasarı oluşmaktadır. Toksinler ve güneş hasarı bir araya geldiğinde cilt sağlığını kaybetmeye başlamaktadır. Buna bir de yaşa bağlı elastikiyet kaybı eklenine doğal olarak ciltte erken yaşlanma belirtileri artmaktadır.

Amerikan cilt bakımı Hydrafacial MD yukarıda bahsi geçen cilt problemlerinin hepsine aynı anda çözüm bulabilen, daha sağlıklı bir cilt için tüm tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir anti-aging bakım sistemidir. Dermaablazyon yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme, besleme, nemlendirme, yenileme, soyma, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edildiği bu sistem tüm dünyada kullanılmaktadir.

Hydrafacial Bakımının Aşamaları

1- Eksfoliasyon : Active-4 Solüsyon kullanılarak cilt ölü hücrelerden arındırılır,daha sağlıklı bir cilt için derinlemesine temizlenir. 2- Peeling : GlySal Serum (glikolik ve salisilik asit karışımı) kullanılarak kabuklanma oluşmadan peeling işlemi yapılır. 3- Ekstraksiyon : Beta-HD solüsyonu kullanılarak patentli Vortex emme teknolojisi ile tıkalı gözenekler temizlenir. 4- Boost : Cildin problemine göre uygun solüsyonlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri, lekeler v.s. tedavi edilir. 5- Fusion : Antiox + Solüsyon cildi besler ve içerdiği antioksidan, peptidler ve hyaluronik asit bileşenleri ile cildi korur. 6- Günlük Bakım Ürünleri : Uygulamanın etkinliğini arttırmak ve kalıcılığını korumak için uygulamada kullanılan ürünler ile aynı içeriklere sahip günlük bakım ürünlerinin kullanılması önerilmektedir.

Hydrafacial Teknolojisi

HydraFacial MD Amerikan Edge firması tarafından tasarlanmış ve A.B.D’de üretilmektedir. Vortex isimli patentli bir teknoloji kullanan HydraFacial MD basınçla püskürtme yapan ve adeta bir girdap etkisi yaratan özel bir başlığa sahiptir. Bu başlık sayesinde solüsyonların el değmeden cilde penatüre edilmesi sağlanır. Cilt fazla sebum salgısından, ölü hücrelerden arındırılır, temizlenir ve antioksidan, peptidler, hyaluronik asit bileşenleri ile cilt onarılır, nemlendirilir ve beslenir.

Hollywood Yıldızlarının Tercihi

Aralarında Paris Hilton, Adrienne Maloof ve Britanny Snow gibi Hollywood yıldızlarının da bulunduğu birçok starın tercihidir.  2011 yılından günümüze her yıl üst üste A.B.D’de “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü alan HydraFacial MD günümüzde vazgeçilmez bir cilt yenileme sistemidir ve günümüzde 76’yı aşkın ülkede kullanılmaktadır. Geçen yıl hakkında medyada yer alan 117 milyon haberle günümüzün en popüler cilt yenileme cihazıdır. Hollywood yıldızlarının cilt bakım tercihi olması ile dünya medyasında sıklıkla yer alan bu sistem birçok ödül almıştır. Her yıl olduğu gibi 2016 yılında da “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü HydraFacial MD sistemine verilmiştir.