Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Hydrafacial Nedir, Nasıl Yapılır ?

Hydrafacial Nedir, Nasıl Yapılır?

Hydrafacial Nedir, Nasıl Yapılır?

Cilt sağlığı için benzersiz Hydrafacial felsefesi, sadece cildin görünümünü geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda genç ve sağlıklı bir cilt için gerekli onarımı da sağlar. Hyalüronik asit, kestane tohumu özü, bakır çinko ve magnezyum peptidleri gibi en çok önemli olan besin maddeleri ile botanik içerikleri sağlamak için gelişmiş Hydrafacial tedavisi ödül almış ve kendini kanıtlamış olan bir yöntemdir.

Ayrıca kirliliğin, güneşin ve stresin sebep olduğu serbest radikallerin zararlarına karşı koymak için çalışan, cildi zarar verebilecek, yaşlanma sürecini hızlandıran en güçlü antioksidanlarla doludur.

Hydrafacial Tedavisi Nasıl Yapılır?

Hydrafacial tedavisinde ana tedavi cildin detoksifikasyonuna, ölü deri hücrelerinin çıkarılmasına, pisliklerin ciltten atılmasına ve kollajen seviyelerini koruyan ve yeniden yapılandıran, uzun süre dayanan nemlendirme ve gerekli besin desteğini sağlayan altı aşamalı bir süreçten oluşur.

Hydrafacial Tedavisi Kimler İçin Uygundur?

Hydrafacial herkesin sahip olabileceği bir tedavidir. Tedavi, derinin sağlığını restore edip yeniden oluşturduğu için herkesin gözle görülür bir gelişme göstermesini sağlar ve kişinin sahip olabileceği spesifik deri endişelerini tedavi etmek için özel olarak hazırlanarak uygulanabilir.

Özelleştirilebilir Hydrafacial tedavisi, cilt sorunlarınızı emniyetli ve etkili bir şekilde ele alacak şekilde uyarlanabilir. Hydrafacial hedeflenmiş problem ve en evrensel cilt endişelerinin hafifletilmesine yardımcı olmak için geliştirildi, ancak Hydrafacial tedavisi her zaman benzersiz ihtiyaçlarınıza en uygun hale getirilmek üzere özelleştirilebilir. Cildiniz herkes gibi değildir ve tedavinizin de olmaması gerekmektedir.