Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Hydrafacial İle Yenilenmiş Bir Cilt

hydrafacial

Hydrafacial İle Yenilenmiş Bir Cilt

Temizleyicileriniz ve peeling rutininiz, günlük ter ve makyaj kiri ile mücadele etmek için yalnızca küçük birer yardımcıdır. Cildin derinlemesine temizlenmesi için çok daha fazlası gerekmektedir. Peki, cildinizi temizleyerek onca kirden arındırabilecek ve yenileyebilecek tedavi seçeneği nedir? Elbette, Hydrafacial.

Ödüllü bir tedavi seçeneği olan Hydrafacial, son zamanlarda oldukça popüler ve sıklıkla tercih edilmekte. Hydrafacial tedavisi ile cildiniz her zamankinden daha sağlıklı ve pürüzsüz görünecektir.

Hydrafacial tedavisi ile cildinizdeki tüm kirler gözeneklerden adeta aemilerek çıakrtılır ve aynı zamanda cildinize yüksek miktarda antioksidan vererek bir taşla iki kuş vurmanızı sağlar. Hydrafacial tedavisi ile cildiniz sadece pul pul dökülmez, aynı zamanda canlanır, temizlenir ve yenilenir.

İnsanlar genellikle Hydrafacial sisteminin nasıl çalıştığını merak ediyorlar. Hydrafacial, serumu cilde bulaştıran tamamen yenilikçi bir araç kullanmaktadır. İlk serum (eksfoliyasyon adımı) kirleri ciltten uzaklaştırır. İkinci tur serum, daha derinlemesine temizlik için asitleri uygular. Bu aşama insanların genelde Hydrafacial tedavisinin bir soyma tedavisi olduğunu zannederek yanıldığı aşamadır. Ancak ana fark, nazik Hydrafacial sistemi ile gerçek bir pullanma veya soyulmanın olmayacağıdır. Üçüncü adım, artıkları uzaklaştırmak için emme fonksiyonunun kullanılmasıdır ve dördüncü adım, cilt hücrelerinin korunması ve yenilenmesi için antioksidanlar ve peptidlerin verilmesini sağlar. Bütün işlem yaklaşık 40 dakika sürer.

Daha sağlıklı cildin yanı sıra, Hydrafacial tedavisi diğer faydalarla birlikte gelir. Bunlar daha pürüzsüz bir cilt, dengeli yağ üretimi ve daha eşit cilt tonudur. Öğle yemeğinde uygulatabileceğiniz, herhangi bir kızarıklık veya tahrişe neden olmayan Hydrafacial  tedavisi son derece naziktir.