Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Kalıcı Eye Liner Hakkında Merak Edilenler

Kalıcı Eye Liner Hakkında Merak Edilenler

Kalıcı Eye Liner Hakkında Merak Edilenler

Günümüzde kalıcı makyaj oldukça tercih edilir bir seçenek. Özellikle her gün makyaj yapmak zorunda kalan iş kadınları bu estetik yöntemi sıklıkla tercih ediyor. Diğer yandan makyaj yapmak için zaman harcamak istemeyen kişiler de kalıcı makyajı seçebilmekte. Kalıcı makyajın birçok seçeneği mevcuttur. Eye liner de bu seçeneklerden biridir. Kalıcı eye liner uygulaması hakkında oldukça fazla merak edilen konu bulunuyor. Bu makalede bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Kalıcı Eye Liner Dövme Faydaları

Kalıcı eye liner, kadınların gözlerinin görünümünü geliştirmesine yardımcı olur. Sıvı eye liner makyaj malzemeleri veya kalemlerle göz kapaklarının çizilme gereksinimini ortadan kaldırır. Kalıcı eye liner, insanların yüzmesine, duş almasına ya da makyaj akmasına maruz kalmadan egzersiz yapmasına olanak tanır. Yağlı cilt, görme sorunları veya titreyen elleri olan insanlar için güvenlik ve kolaylık sağlar.

Eye Liner Şekli ve Tasarımı

Eye liner, gözleri çerçeveler ve kirpiklerin daha koyu, dolgun veya daha kalın görünmesini sağlayabilir. Bir kişinin gözlerinin şeklini veya simetrisini artırabilir. Kalıcı eye liner gözlerin daha çekici görünmesini sağlayabilir.

Kalıcı Eye Liner Teknikleri

Üst Göz Kapağı Eye Liner: Bu yöntem son derece doğal bir görünüm isteyen kişiler içindir. Sadece üst göz kapağında kirpik diplerinde uygulanan bu yöntemle gözler aynı zamanda büyük görünmektedir.

Tam Eye Liner: Bu yöntem, gözlere derinliği eklemek için kirpiklerin dibine uygulanmakta ve kirpiklerin son sırasında göz şekline göre uzatılmaktadır. Aynı zamanda alt göz kapağına da uygulanan bu kalıcı eye liner ile  gözler daha çekici görünmektedir.