Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Karın Germe Ameliyatı Bana Uygun Mu?

Karın Germe Ameliyatı Bana Uygun Mu?

Karın bölgenizin etrafında gevşek bir cildiniz varsa ya da bu bölgede çok fazla yağ olduğunu düşünüyorsanız karnınızı sıkıştırmak için karın germe ameliyatı mükemmel bir çözüm olabilir. Karın germe ameliyatı veya abdominoplasti, fazla cildi temizleyen cerrahi bir işlemdir ve özellikle gevşek deri ve sarkmaya neden olan gebelikler veya çok fazla kilo kaybı sonrasında oluşan kötü görünümden kurtulmak için oldukça yararlıdır.

Üç farklı karın germe şekli vardır. Bunlar mini karın germe ve tam karın germe olarak adlandırılır.

Mini Karın Germe

Mini karın germe fazla miktarda gevşeme veya sorun olmayan kişiler için uygundur. Tam bir karın germeden daha küçük bir kesi kullanır. Bu nedenle ortaya çıkan yara da daha azdır. Kesiklik kasık bölgesinin hemen üzerinde yapılır ve iç çamaşırı veya bikininin altına gizlenebilir. Mini karın germe ameliyatında cerrah cildi karın kaslarından ayırıyor ve daha sıkı, daha yağsız bir karın için fazlalığı ortadan kaldırıyor.

Tam Karın Germe

Tam bir karın germe ameliyatı, kasık bölgelerinin hemen üzerinde daha uzun bir kesi yapar. Bu yara da bikini altından gizlenmektedir. Mini bir karın germe ameliyatı gibi, cerrah cildi karın kaslarından ayırır ve aşırı miktarı çıkararak aşağı doğru çeker. Bununla birlikte, tam bir karın germede göbek deliği kas duvarına bağlı kalır ve cerrah cildi yeniden konumlandırıldığında göbek deliği için yeni bir delik açar.

Karın germe ameliyatı işlemi karmaşıktır, ancak başarılı bir karın germe işlemi vücudunuzu yeniden şekillendirebilir ve size yeni bir güven sağlayabilir.