Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Kol Germe Estetiğinin Faydaları

kol-estetigi-germe

Birçok kişi kollarının etrafında fazla cilt ve yağa sahip olma eğilimindedir. Bu da kişilerin görünümlerinden memnun olmamasına neden olur. Kollardaki hafif sarkma veya fazla cilt dokusu çeşitli nedenlerde oluşabilir. Ancak bu nedenler arasında en yaygın olanları ani kilo kaybı, doğum ve yaşlanmaktır. Sebebi ne olursa olsun, gevşek, sarkan cilt insanlara kendinden emin olmaması için bir neden verebilir ve bu da kişilerin kendine güvenmemesine neden olur. Kendinizi bu şekilde kabul etmek isteyebilirsiniz, ancak eğer bu durumdan kurtulmak istiyorsanız kol estetiği (kol germe) tedavisi sizin için doğru tercih olacaktır.

İnsanlar liposuction tedavisinin cildi sıkılaştırmaya yardımcı olacağına inanıyorlar. Aslında, liposuction tam tersini yapmaktadır, cildi rahatlatır ve gevşetir. Bir kol estetiği kollarınızdaki yağ miktarını azaltmanın çok daha etkili bir yoludur. Kol germe tedavisi, cildi sıkılaştırarak güzel bir görünüm sağlayan cerrahi işlemlerden biridir.

Kol estetiği elbette beraberinde, bir takım avantajlar getirir.

Bu tedavisi sizin güveninizi artırır. Utanç duymadan istediğiniz faaliyetleri yapabilirsiniz.

Aşırı yağ ve cildi temizler, böylece daha iyi bir vücut kıvrımı elde edersiniz. Bu göze çok daha çekici gelecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Kollarınıza yeni ve çekici bir şekil kazandırır. Cildiniz daha pürüzsüz olur, bu da kadın hastalar için özel bir önem taşıyor.

Kolunuzun vücudunuzun geri kalanı ile daha orantılı olur.

Kol estetiği ameliyatı hastalarda çirkin yara izleri bırakmaz.