Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Labioplasti İle Cinsel Güveni Geri Getirin

labioplasti

Erkekler cinsel güvenle ilgili bir problem yaşarsa, birçok seçeneğe sahiptirler. Kadınlar için, bu farklı bir durumdur. Nadiren, insanlar rahatsız oldukları meseleler hakkında konuşurlar. Kimse genital bölgedeki bir sorundan bahsetmez. Büyük ya da çarpık iç dudaklar ve dış dudaklar ile yaşamak ciddi fiziksel ve duygusal sorunlara neden olabilir.

En tipik endişe, çok fazla labiyal doku veya vajinadan çıkıntı yapan sarkmış cilttir. Aşırı labia minora veya majora cilt ve yumuşak doku, cinsel güvenin ciddi şekilde düşmesine neden olabilir. Daha da kötüsü, bir kadın bu narin bölgede kronik labiyal tahriş ile yaşamak zorunda kalabilir. Aşırı kuruluk tipik sorundur. Bazen hafif travma kanamalara neden olabilir. Bu sinir bozucu problemle yaşıyorsanız , bir labioplasti ameliyatı çözümünüz olabilir.

Bazı plastik cerrahi işlemleri, bir kişinin daha genç gözükmesini sağlamak veya görünür bir özelliği geliştirmek için yapılır. Plastik cerrahi, labia ve vajinanız da dahil olmak üzere vücudunuzun herhangi bir bölgesindeki problemleri çözmenize yardımcı olabilir. Aynı zamanda, geniş labyada görülen rahatsız edici iritasyonu da labioplasti ameliyatı ile ortadan kaldırabilirsiniz. Vajinanızın açılmasına engel olan bir şeyiniz olmadığında yatak odasında daha fazla güvende olduğunuzu göreceksiniz.

Labioplasti ameliyatı genel anestezi uygulanarak yapılmaktadır ve işlemin ardından evinize dönebilirsiniz. Yine de yanınızda bir refakatçinizin olması gerekmektedir. Labioplasti ameliyatında sorun yaşamanıza neden olan problemler için vajinal bölge şekillendirilecek ve eğer fazla cilt varsa alınarak istediğiniz görünüme kavuşturulacaktır.