Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Meme Büyütme Ameliyatı İçin İyi Bir Aday Mıyım?

Meme Büyütme Ameliyatı İçin İyi Bir Aday Mıyım?

Yeni teknikler ve teknoloji meme büyütme işlemini daha güvenli hale getirdi ve her zamankinden daha doğal bir görünüm kazanmaya yardımcı oldu. Bu nedenle meme büyütmenin en çok istenen estetik cerrahi işlemlerden biri olmaya devam etmesi sürpriz değildir. Küçük göğüslü kadınlar, genellikle kendine güven ve benlik saygısını artırmak için meme büyütme ameliyatını tercih eder.

Meme büyütme göğüslerin boyutunu arttırmak için yapılan cerrahi bir uygulamadır. İşlem genellikle bedenleri için çok küçük olduklarını düşündükleri için boyutlarını arttırmak isteyen doğal olarak küçük göğüslü kadınlar tarafından tercih edilir. Meme büyütme işlemi genellikle katı bir silikondan yapılmış ve steril salin solüsyonu veya silikon jel ile doldurulmuş göğüs implantlarının yerleştirilmesini içerir. İmplantlar çeşitli boyutlarda, şekillerde ve tiplerde olabilir.

Meme Büyütme İçin İyi Bir Aday mısınız?

Meme büyütme için en iyi adayların sağlığı iyi olmalı ve cerrahi müdahale yapıldığında onları risk altına sokacak herhangi bir sağlık durumuna sahip olmamalıdır. Ayrıca ideal kilolarına yakın olmalıdırlar.

Meme büyütme adayı en az 18 yaşında olmalıdır. Salin implantlar 18 yaş ve üstü kadınlar için FDA tarafından onaylanırken, silikon göğüs implantları 22 yaş ve üstü kadınlar için onaylanmıştır.

Meme büyütme ameliyatı için göğüsleriniz tamamen gelişmiş olmalıdır. Doktorlar, göğüsler tamamen gelişene kadar meme büyütme veya meme ameliyatı yaptırmayı önermez.