Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Meme Büyütme Estetiğinin Faydaları

Meme Büyütme Estetiğinin Faydaları

Meme büyütme estetiği, bir kadının görünümünü geliştirmeye ve kendisine güven veren bir ameliyattır. Eğer meme büyütme ameliyatı olma düşüncesindeyseniz, beklentilerinizin ne olduğunu düşünün ve olası sonuçları uzman bir cerrahla tartışın. Eğer mükemmellik değil iyileştirmeye dayalı bir sonuç istiyorsanız, o zaman bu ameliyat türü için iyi bir adaysınız demektir. Beklentileriniz gerçekse ve göğüslerinizin şeklini ve boyutunu değiştirmek istiyorsanız, o zaman ameliyat sonucundan da memnun olursunuz.

Ameliyat sırasında, anestezinin etkileri de dahil olmak üzere birçok risk vardır. Birçok kadın ameliyat tamamlandıktan sonra kazanacakları faydalar için kozmetik cerrahinin tehlikelerine göz yumuyor. İşte bu avantajlardan bazıları;

Göğüsler istenilen her boyuta getirilebilir.

Eğer bir kadın göğüs kanseri nedeniyle mastektomi geçirmişse, yeniden yapılanma kaybolan göğsün yerine yenisini getirmek için bir seçenek olabilir.

Bir kadının gebelik, aşırı kilo kaybı veya yaşlanma nedeniyle sarkma yaşaması durumunda meme büyütme ve meme dikleştirme ameliyatları kombine edilebilir.

Sorunlu olan meme implantları düzeltilebilir, böylece hasta daha mutlu olur.

Büyütme, her iki göğüsün şekil ve boyut bakımından asimetrik olması durumunda kullanılarak her iki göğüs de eşitlenebilir.

Artan özgüven nedeniyle hasta kendine çok daha fazla güvenir.

Meme büyütme ameliyatı hem kozmetik hem de tıbbi nedenlerle yapılır. Medikal olarak sağlıklı bir nedenle meme büyütme ameliyatına ihtiyacınız varsa, ameliyatın tıbbi planlama ile  yapılması uygun olabilir.