Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Adres: Abdi Ipekçi Caddesi No:40 Kat:1 D.6-7 (Rolex Saat Üstü) Nisantaşı /Istanbul

Permanent Make Up

Permanent Make Up

Permanent Make Up Nedir ?

Almanya’da geliştirilen LONG TIME LINER Contur Make-up mevcut en gelişmiş kozmetik mikro pigmentasyon tekniğidir. Doğal güzelliğinize katkıda bulunmak ve küçük kusurları kapatmak için kullanılır. Bunun dışında bir çok medikal uygulama ve kamuflaj yöntemleri için de kullanılmakta. İlk uygulamalarda ön çizim ve karar aşaması olduğu için daha uzun olmakla birlikte ortalama iki saat sürer. Ultra ince uçlu bir aletle cildin en üst epidermis tabakasına işlem yapılır. İğneler tek kullanımlık kişiye özel açılır. Hijyenik ve sağlıklıdır. İşlem sırasında acı hissetmezsiniz. Long time liner uygulamasında kullanılan boyalar doğada doğal bulunan elementlerden ; bitki ve mineralden oluşur. Antibakteriyel özelliğe sahip olup dünya standarlarında alerji testlerinden geçmiştir. Kemoterapi gören hastalara da uygulama yapılabilinir. Yılın her mevsiminde yaptırılan Long Time Liner uygulama alanları; Kaş ,Dudak , Göz (eyeliner) , Medikal alanlar; Dudak damak arasındaki boşlukta bulunan yara izi onarımı Vitiligo hastaları deri rengi düzeltilmesi Estetik operasyon sonrası meme ucu çizgilerinin düzeltilmesi ve yeniden meme ucu onarımı.

Kaş Kontür

Kaşlar yüzünüzün ifadesini ve hatlarını belirler. kaşınızın aldığı şekil sizin ruh halinizi gösterir ve daha genç görünmenizi sağlar. Kaşlar genellikle düzensiz ve sürekli alındıklarından seyrek çıkarlar. Boyamak sadece kısa vadeli bir çözüm olabilir, çünkü kaş tüylerinin ömrü yaklaşık dört haftadır. Bu nedenle Conture Make-up size en ideal çözümü sunar.

Sizin yüz yapınıza uygun bir şekil ve teninize uygun bir renk tonu ile kaşlarınızın ön çizimi yapılır. Bu ön çizimin beğenilmesi halinde ince tüylerin çizimi özel LONG TIME LINER makinası ile Linergists uzmanları tarafından pigmente edilir. Garantili LONG TIME LINER yöntemi ile uygulanan bu filigran, ince renklendirme sayesinde son derece doğal bir görünüm sunar.

Dudak Kontür

Dudaklarınıza yeniden şekil verebilir ve ruj akma probleminize çözüm bulabilirsiniz. LONG TIME LINER Conture Make-up yöntemi ile, doğal dudak tonlarından başlayıp en moda renk tonlarına kadar uzanan renk yelpazesinden, cildinizin tonunu tamamlayan bir renk seçilir. Daha sonra Conture Make-up ile dudak çizginiz belirgin hale getirilir. Ardından “Dudağın Tümün Tonlama” tekniği ile sizin için seçilen rengi uygulayarak dudaklarınızın mükemmel bir görünüme kavuşması sağlanır. Uygulama tamamlandığında harika görünümlü renkli dudaklara kavuştuktan sonra artık ruj kullanmanıza gerek kalmaz. Yemek yedikten, spor yaptıktan veya öpüştükten sonra bile dudaklarınız kusursuz görünecektir.

Eye Liner Kontür

Göz kapağının üst ve alt kenarları gözün ifadesini güçlendirir, bakışları derinleştirip anlam kazandırı. LONG TIME LINER Conture Make-up ( Kontür Makyaj ) yöntemi sayesinde, alt ve üst kirpik çizgisi üzerine uygulanan ince, doğal çizgi sayesinde kirpikleriniz daha sık görünecek ve gözleriniz daha belirgin olacaktır. Alt göz kapağında kirpik diplerine gölgelendirme yapılarak daha doğal ve sık bir görünüm sağlanır.  Her zaman bakımlı ve doğal bir görünüme sahip olma hayaliniz bir kaç saat içinde gerçek olabilir.